Понеділок, 03.08.2020, 14:26Вітаю Вас Гість | RSS
Наш сайт "Бубнівська ЗОШ "
Меню
Новини сайта
Міні-чат
50
Опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 59

Каталог файлов


Головна » Файли » Виховна робота » Ми в конкурсах

Психологічна служба [18]
Документація по виховній роботі [12]
Звітність по виховній роботі [82]
Класним керівникам [6]
Ми святкуємо [38]
Ми в конкурсах [26]
Матеріали педагога -організатора [14]
Учнівське самоврядування [30]
Пришкільний табір відпочинку. [19]
Робота з батьками [2]
Правовиховна робота [15]
Патріотично - громадянське виховання [38]
Морально- естетичне виховання [14]
Екологічне виховання [12]


Збережем життя, природу І все довкілля на майбутній час
30.05.2013, 23:58

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2001 р. N 51 "Про щорічний Всеукраїнський конкурс "До чистих джерел" та Наказу Міністерства охоронинавколишнього природного середовища від 20.04. 2007р. № 204

Метою Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» (далі - Конкурс) є розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Основними завданнями Конкурсу є:

- підтримка та активізація природоохоронної діяльності, спрямованої на досягнення конкретних практичних результатів з охорони та оздоровлення водних об'єктів, порівняння існуючої практи­ки використання водних ресурсів з вимогами Водного кодексу України, здійснення конкретних заходів, що зменшують розбіжності між ними;

- залучення широкої громадськості до практичної природоохоронної діяльності шляхом підтримки державою екологічних ініціатив об'єднань громадян та окремих активістів;

- поліпшення просвітницько-інформаційної діяльності ЗМІ щодо основних положень Водного Кодексу України та практики його застосування, актуальних проблем стану водних ресурсів, його реального впливу на здоров'я людей, висвітлення прикладів позитивної практики водокористування.

Вже стало доброю традицією ЗОШ І-ІІІ с. Бубнів серед всіх заходів екологічного спрямування віддавати перевагу практичним екологічним акціям. Так, учні старших класів вже з 2005 р в рамках всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел», доглядають  за джерелами свого села ,  очищають їх від гілляк , сміття , залишеного людьми.                                                                                                                           Одне з таких джерел знаходиться біля залізничної  станції . В основі джерела розташована зруйнована водо насосна колонка. До очищеного  джерела  приходить багато жителів села по воду, яка подобається м'яким смаком і відсутністю бактеріальних та промислових забруднень.     Жителі села дякують учням за впорядкування та очищення території навколо джерела,  забезпечення підходу до джерел.

     У 2013р учениця 8 класу Войтюк  Соломія під керівництвом  вчителя географії  - Ятчук Віри Ігорівни описала зроблену роботу у с. Бубнів по охороні джерел . Оформлені матеріали відіслали у м. Київ на конкурс і здобули перемогу-отримали ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі  і були запрошені на 24 квітня цього року у столицю нашої країни на ювілейний міжнародний екологічний форум «Довкілля для України» для одержання нагороди у Міжнародному виставковому центрі ( Броварський проспект , 15).   

       Форум діяв з 23 по 25 квітня 2013 року . Загальною метою ювілейного форуму «Довкілля для України» була інтеграція стратегії «зеленої економіки» у суспільно - політичне , економічне та соціальне життя України.

     Войтюк Соломія , учениця 8 класу отримала  подяку за вагомий внесок у забезпеченні реалізації державної екологічної політики та за ІІ місце у всеукраїнському конкурсі « До чистих джерел - 2012» від міністра екології та природних ресурсів України О.А Проскурякова та  нагороджена дипломом за ІІ місце координатором Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» О. В. Пащенко.  Отримала цінні подарунки - три томи екологічної енциклопедії

     На форумі кожна область демонструвала на фотографіях , макетах , муляжах ,картах, брошурах, путівниках, листівках  власні  екологічні проблеми та шляхи їх  подолання. Представники областей надавали рекомендації по вирішенню різних проблем екологічного спрямування . Наприклад , надавали настанови як вибирати продукцію з покращеними якісними та екологічними характеристиками .


 

Категорія: Ми в конкурсах | Додав: litechko
Переглядів: 449 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входа

Будьмо!!!
Фото і відео


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сегодня сайт посетили